2016 yılında faaliyetlerine başlayan YazilimSatisi.com; yazılım sistemleri lisanslarını nihai tüketici ile buluşturmak üzere kuruldu. Kısa sürede büyüyen, müşteri ve ürün portföyünü arttıran YazilimSatisi.com şirketi, online satış kanalı üzerinden de müşterilerine çözüm üretmeye başlamıştır.

Kalite fark oluşturmaktadır!

Müşteri kitlemizin ihtiyaçlarına göre en uygun yazılım lisans çözümleri sunan Yazilimsatisi.com, Microsoft, Autodesk ve Adobe gibi önde gelen yazılım markalarının ürünlerine yer verir. Geniş ürün yelpazesi ile hem kurumsal hem de bireysel çözümler sunan markamız, satış sonrası destekleri ile müşteri memnuniyetini önceleyen çalışmalara imza atar.

Web sitemiz www.yazilimsatisi aracılığıyla geniş ürün yelpazemiz ve güncel fiyatlarımızı 7 gün 24 saat takip edebilir, bizlere kolayca ulaşabilirsiniz. Memnuniyetinizin bizim için önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz. Soru ve düşünceleriniz için bize info@yazilimsatisi.com adresine e-posta gönderebilir, mesai saatleri içinde 0530 321 41 99 numaralı telefonlarımız aracılığı ile bizimle görüşebilirsiniz.

 

Orjinal Windows İşletim Sistemleri ve Tüm Yazılım Lisansları Hizmeti Veriyoruz.

 

 

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ

 

Pazaretesi - Cuma 09:00 19:00

Cumartesi - 10:00 - 19:00

Pazar: Kapalı

WhatsApp
Telefon